Starter   -   Inbjudningar   -   Kontakt

Anmälda spelare för Parabowling - Vårvinden 2018

Arrangeras av:     Bowl4Joy Vårby
Telefon: 08-740 44 34
E-mail: varby@rullaklot.nu
Hemsida: www.rullaklot.nu

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Klass Start
Adriano Nilsson BK Lindarna C Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Agneta Hansson Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Anders Fougner BK Lindarna C Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Anders Åslund BK Kristallen A Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Andreas Hansen BK Bus C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Andreas Hedin Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK B Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Andreas Lyrberg BK Kristallen D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Ann-Marie Trukulja BK Kristallen D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Anna Aring BK Mälaren D Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Anna Nyby-Christensen BK Bus B Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Anna-Leena Haataja SK Nova C Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Anton Ahlgren Andersson BK Lindarna E Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Beata Silemo Täby BwK E Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Bernabè Orellana BK Lindarna B Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Björn Holmgren BK Lindarna D Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Björn Peterzén BK Mälaren C Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Björn Zandén BK Kristallen C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Brittany Stewart BK Kristallen D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Camilla Nilsson BK Lindarna D Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Camilla Salkert BK Lindarna B Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Caroline Dahlström Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Caroline Södergren BK Kristallen E Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Catarina Karlsson Täby BwK C Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Christer Leth BK Lindarna C Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Christian Uvner-Albo BK Bus D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Christian Åström BK Lindarna D Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Conny Nilsson Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Daniel Gustafsson BK Lindarna C Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Daniel Pettersson SK Nova E Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Daniel Widberg Täby BwK B Klass Söndagen den 11 mars 15:00
David Tärnström BK Bus C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Emelie Egeberg SK Nova B Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Emil Hildebrand Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Emma Jarheim BK Lindarna B Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Eric Plantin BK Bus B Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Evelina Sköldehammar SK Nova D Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Fabian Enache Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Filip Petersson Täby BwK D Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Fredrik Larsson Täby BwK B Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Fredrik Nordberg BK Kristallen A Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Frida Ek Kofod SK Nova C Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Gunnar Persson BK Kristallen E Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Gösta Björk Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Hans Erik Jacobson BK Lindarna B Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Henrik Grahn Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Jane Qvarnström BK Kristallen C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Jessica Lindqvist BK Kristallen C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Jessica Pavlov BK Lindarna D Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Jimmy Hernesten BK Kristallen B Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Joakim Haraldsson BK Bus A Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Johan Beck-Friis BK Lindarna E Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Johan Hillborg BK Bus C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Johan Holm BK Mälaren B Klass Söndagen den 11 mars 12:30
John Strindmark BK Lindarna A Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Jonny Erlandsson BK Bus B Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Jonny Hågensen Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Kasper Schweighofer Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Kent Sandberg Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Linus Juhlin BC Cobbers A Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Lisa Dahl BK Lindarna B Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Lisa Skårman BK Kristallen E Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Louise Andersson Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Magnus Hedström BK Kristallen A Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Maria Carlehed Solhöjdens IF B Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Maria Hagstedt BK Kristallen B Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Marianna Ernemar BK Bus C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Mathias Eriksson SK Nova C Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Mats Bergström BK Kristallen D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Mattias Lindberg SK Nova C Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Max Eriksson BK Bus C Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Mika Toivonen BK Bus D Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Mikael Andersson Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Mikael Bjerkestrand Täby BwK E Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Mikaela Gunnars Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Miriam Epstein Täby BwK D Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Niklas Nyström Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Nils Rockberg Täby BwK B Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Patrik Nygren BK Bus C Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Petra Söderström Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Petri Tanner Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Petter Wrigstad BK Lindarna A Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Rasmus Bjurling BK Lindarna C Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Richard Andersson BK Kristallen D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Robert Henriques Täby BwK C Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Robert Synnerud BK Bus B Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Robin Savolainen BK Bus A Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Samuel Bergström BK Bus C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Samuel Karlsson BK Kristallen D Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Sari Nurmi Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Sebastian Falk BK Bus D Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Staffan Rhedin SK Nova A Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Stefan Hellman BK Bus A Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 11 mars 10:00
Susanne Englund BK Lindarna C Klass Söndagen den 11 mars 12:30
Susanne Karlsson BK Bus A Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Therese Liljeholm BK Lindarna E Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Thomas Andersson SK Nova A Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Thomas Berglin Täby BwK B Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Tobias Knaerkegaard SK Nova B Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Tomas Gabrielsson BK Bus B Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Tommy Lindström BK Lindarna A Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Tony Jubel Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 11 mars 11:15
Toomas Tarkpea BK Lindarna C Klass Söndagen den 11 mars 13:45
Torbjörn Nikolaisen Täby BwK C Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Viktor Thelin BK Kristallen C Klass Söndagen den 11 mars 16:15
Yonathan Araya Nässel Täby BwK B Klass Söndagen den 11 mars 15:00
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 11 mars 10:00

TOTALT: 124 SPELARE