Starter   -   Inbjudningar   -   Kontakt

Anmälda spelare för Parabowling - Täbystriken 2018

Arrangeras av:     Täby Bowling
Telefon: 08-7585900
E-mail: info@tabybowling.se
Hemsida: www.tabybowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Klass Start
Adriano Nilsson BK Lindarna B Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Anders Fougner BK Lindarna C Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Anders Åslund BK Kristallen A Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Andreas Hedin Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Andreas Lyrberg BK Kristallen D Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Ann-Marie Trukulja BK Kristallen D Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Anna Torngren Täby BwK C Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
August Guilletmot BK Lindarna A Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Beata Silemo Täby BwK E Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Bernabè Orellana BK Lindarna B Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Camilla Salkert BK Lindarna B Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Caroline Dahlström Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Caroline Södergren BK Kristallen E Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Catarina Karlsson Täby BwK C Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Christian Uvner-Albo BK Bus B Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Christian Åström BK Lindarna C Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Claes Kårsell Täby BwK B Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Daniel Gustafsson BK Lindarna C Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Daniel Widberg Täby BwK B Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
David Tärnström BK Bus B Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Edvin Behmer Täby BwK B Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Emil Hildebrand Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Eric Plantin BK Bus A Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Fabian Enache Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Filip Petersson Täby BwK E Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Gunnar Persson BK Kristallen E Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Gösta Björk Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Hanna Jonsson Täby BwK C Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Hans Erik Jacobson BK Lindarna B Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Henrik Grahn Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Jane Qvarnström BK Kristallen C Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Jens Persson BK Kristallen A Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Jessica Pavlov BK Lindarna D Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Joakim Haraldsson BK Bus A Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Johan Beck-Friis BK Lindarna E Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Johan Larsson BK Kristallen A Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
John Strindmark BK Lindarna A Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Jonny Hågensen Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Jonny Winberg BK Kristallen D Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Jouni Salmi BK Kristallen B Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Kasper Schweighofer Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Lena Sommargren Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK D Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Linus Juhlin BC Cobbers A Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Lisa Dahl BK Lindarna B Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Maria Carlehed Solhöjdens IF B Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Marianna Ernemar Kings Pin BK B Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Matilda Holmgren BK Lindarna C Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Mats Axelsson Täby BwK C Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Mats Bergström BK Kristallen E Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Max Eriksson BK Bus D Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Mika Toivonen BK Bus B Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Mikael Andersson Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Mikael Bjerkestrand Täby BwK E Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Mikael Holma BK Bus B Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Mikael Nystedt Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Mikaela Gunnars Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Miriam Epstein Täby BwK D Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Niklas Norin BK Kristallen C Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Niklas Nyström Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Nils Rockberg Täby BwK B Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Patrik Ingö Täby BwK C Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Patrik Nygren BK Bus B Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Petra Söderström Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Petri Tanner Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK B Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Robert Synnerud BK Bus B Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Roger Munter BK Bus A Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen D Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Samuel Bergström BK Bus C Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Samuel Karlsson BK Kristallen D Klass Söndagen den 7 oktober 14:00
Sara Torngren Täby BwK C Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Sari Nurmi Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Sebastian Falk BK Bus B Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Simon Bernhardsson Täby BwK D Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Sinem Youssnf BK Bus C Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Stefan Hellman BK Bus A Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK A Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Susanne Englund BK Lindarna B Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Susanne Karlsson BK Bus A Klass Söndagen den 7 oktober 12:45
Thomas Berglin Täby BwK B Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Tommy Lindström BK Lindarna A Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK B Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Tony Jubel Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 15:15
Toomas Tarkpea BK Lindarna C Klass Söndagen den 7 oktober 10:15
Torbjörn Nikolaisen Täby BwK C Klass Söndagen den 7 oktober 09:00
Victoria Valverde Norsborgs AIK E Klass Söndagen den 7 oktober 16:30
Yonathan Araya Nässel Täby BwK B Klass Söndagen den 7 oktober 11:30
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK C Klass Söndagen den 7 oktober 15:15

TOTALT: 98 SPELARE