Starter   -   Inbjudningar   -   Kontakt

Anmälda spelare för Parabowling - Höstrusket 2018

Arrangeras av:     Bowling Bull Jakobsberg
Telefon: 08-584 108 00
E-mail: info@bowlingbull.se
Hemsida: http://bowlingbull.se/

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Klass Start
Anders Fougner BK Lindarna C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Andreas Hansen BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 09:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK B Klass Lördagen den 22 september 14:00
Andreas Lyrberg BK Kristallen D Klass Lördagen den 22 september 14:00
Ann-Marie Trukulja BK Kristallen D Klass Lördagen den 22 september 14:00
Anna Aring BK Mälaren (n) D Klass Lördagen den 22 september 12:45
Anna Nyby-Christensen BK Bus B Klass Lördagen den 22 september 09:00
Anna Torngren Täby BwK C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Anna-Karin Bäck BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 12:45
August Guilletmot BK Lindarna A Klass Lördagen den 22 september 10:15
Beata Silemo Täby BwK E Klass Lördagen den 22 september 11:30
Bernabè Orellana BK Lindarna B Klass Lördagen den 22 september 11:30
Björn Peterzén BK Mälaren (n) C Klass Lördagen den 22 september 12:45
Camilla Nilsson BK Lindarna C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Camilla Salkert BK Lindarna B Klass Lördagen den 22 september 10:15
Caroline Dahlström Norsborgs AIK B Klass Lördagen den 22 september 15:15
Caroline Södergren BK Kristallen E Klass Lördagen den 22 september 14:00
Catarina Karlsson Täby BwK C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Christian Uvner-Albo BK Bus D Klass Lördagen den 22 september 09:00
Claes Kårsell Täby BwK B Klass Lördagen den 22 september 11:30
Conny Nilsson Norsborgs AIK A Klass Lördagen den 22 september 15:15
Daniel Hägerbäck SK Nova C Klass Lördagen den 22 september 10:15
Daniel Pettersson SK Nova E Klass Lördagen den 22 september 10:15
Daniel Widberg Täby BwK B Klass Lördagen den 22 september 11:30
David Tärnström BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 12:45
Edvin Behmer Täby BwK B Klass Lördagen den 22 september 11:30
Edward Fabera Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Lördagen den 22 september 14:00
Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen D Klass Lördagen den 22 september 14:00
Emelie Egeberg SK Nova B Klass Lördagen den 22 september 10:15
Emil Hildebrand Norsborgs AIK E Klass Lördagen den 22 september 15:15
Eric Plantin BK Bus A Klass Lördagen den 22 september 09:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Lördagen den 22 september 14:00
Ernesto Rodriguez BK Bus B Klass Lördagen den 22 september 09:00
Fabian Enache Norsborgs AIK E Klass Lördagen den 22 september 15:15
Fredrik Nordberg BK Kristallen A Klass Lördagen den 22 september 14:00
Frida Ek Kofod SK Nova C Klass Lördagen den 22 september 10:15
Gunnar Persson BK Kristallen E Klass Lördagen den 22 september 14:00
Gösta Björk Norsborgs AIK E Klass Lördagen den 22 september 12:45
Henrik Grahn Norsborgs AIK D Klass Lördagen den 22 september 15:15
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK C Klass Lördagen den 22 september 15:15
Jens Persson BK Kristallen A Klass Lördagen den 22 september 14:00
Jessica Pavlov BK Lindarna D Klass Lördagen den 22 september 11:30
Joakim Haraldsson BK Bus A Klass Lördagen den 22 september 12:45
Johan Beck-Friis BK Lindarna E Klass Lördagen den 22 september 10:15
Johan Hillborg BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 09:00
Johan Holm BK Mälaren (n) C Klass Lördagen den 22 september 12:45
Johan Larsson BK Kristallen A Klass Lördagen den 22 september 14:00
John Strindmark BK Lindarna A Klass Lördagen den 22 september 10:15
Jonny Erlandsson BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 09:00
Jouni Salmi BK Kristallen B Klass Lördagen den 22 september 14:00
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK D Klass Lördagen den 22 september 12:45
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK C Klass Lördagen den 22 september 15:15
Kasper Schweighofer Norsborgs AIK B Klass Lördagen den 22 september 15:15
Lena Sommargren Norsborgs AIK C Klass Lördagen den 22 september 15:15
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Lördagen den 22 september 14:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK D Klass Lördagen den 22 september 15:15
Linus Juhlin BC Cobbers A Klass Lördagen den 22 september 12:45
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Lördagen den 22 september 14:00
Louise Andersson Norsborgs AIK B Klass Lördagen den 22 september 15:15
Magnus Hedström BK Kristallen A Klass Lördagen den 22 september 14:00
Maria Carlehed Solhöjdens IF B Klass Lördagen den 22 september 14:00
Maria Hagstedt BK Kristallen B Klass Lördagen den 22 september 14:00
Marianna Ernemar Kings Pin BK C Klass Lördagen den 22 september 09:00
Mathias Eriksson SK Nova B Klass Lördagen den 22 september 10:15
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK A Klass Lördagen den 22 september 12:45
Matilda Holmgren BK Lindarna C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Mats Bergström BK Kristallen E Klass Lördagen den 22 september 14:00
Mats Karlsson BK Kristallen C Klass Lördagen den 22 september 14:00
Mattias Lindberg SK Nova C Klass Lördagen den 22 september 10:15
Max Eriksson BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 12:45
Mika Toivonen BK Bus D Klass Lördagen den 22 september 12:45
Mikael Andersson Norsborgs AIK A Klass Lördagen den 22 september 15:15
Mikael Bjerkestrand Täby BwK E Klass Lördagen den 22 september 11:30
Mikael Holma BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 12:45
Mikael Nystedt Norsborgs AIK E Klass Lördagen den 22 september 15:15
Mikael Thurfors BK Lindarna B Klass Lördagen den 22 september 11:30
Mikaela Gunnars Norsborgs AIK E Klass Lördagen den 22 september 15:15
Niklas Norin BK Kristallen C Klass Lördagen den 22 september 14:00
Niklas Nyström Norsborgs AIK E Klass Lördagen den 22 september 15:15
Nils Rockberg Täby BwK B Klass Lördagen den 22 september 11:30
Patrik Ingö Täby BwK C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Richard Andersson BK Kristallen D Klass Lördagen den 22 september 14:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK B Klass Lördagen den 22 september 15:15
Robert Henriques Täby BwK C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Robert Synnerud BK Bus B Klass Lördagen den 22 september 09:00
Robin Jakobsson BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 12:45
Robin Savolainen BK Bus A Klass Lördagen den 22 september 12:45
Roger Munter BK Bus B Klass Lördagen den 22 september 09:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK C Klass Lördagen den 22 september 12:45
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen D Klass Lördagen den 22 september 14:00
Samuel Karlsson BK Kristallen D Klass Lördagen den 22 september 14:00
Sara Torngren Täby BwK C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Sari Nurmi Norsborgs AIK E Klass Lördagen den 22 september 15:15
Sebastian Falk BK Bus D Klass Lördagen den 22 september 12:45
Simon Bernhardsson Täby BwK D Klass Lördagen den 22 september 11:30
Sinem Youssnf BK Bus C Klass Lördagen den 22 september 09:00
Staffan Rhedin SK Nova B Klass Lördagen den 22 september 10:15
Stefan Hellman BK Bus A Klass Lördagen den 22 september 12:45
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK A Klass Lördagen den 22 september 15:15
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK C Klass Lördagen den 22 september 15:15
Susanne Englund BK Lindarna B Klass Lördagen den 22 september 11:30
Susanne Karlsson BK Bus A Klass Lördagen den 22 september 12:45
Therese Persson BK Kristallen C Klass Lördagen den 22 september 14:00
Thomas Andersson SK Nova A Klass Lördagen den 22 september 10:15
Thomas Berglin Täby BwK B Klass Lördagen den 22 september 11:30
Tobias Knaerkegaard SK Nova B Klass Lördagen den 22 september 10:15
Tomas Gabrielsson BK Bus B Klass Lördagen den 22 september 12:45
Tommy Lindström BK Lindarna A Klass Lördagen den 22 september 11:30
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK B Klass Lördagen den 22 september 14:00
Toomas Tarkpea BK Lindarna C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Torbjörn Nikolaisen Täby BwK C Klass Lördagen den 22 september 11:30
Victoria Valverde Norsborgs AIK E Klass Lördagen den 22 september 15:15
Viktor Thelin BK Kristallen C Klass Lördagen den 22 september 14:00
Yngve Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK E Klass Lördagen den 22 september 12:45
Yonathan Araya Nässel Täby BwK B Klass Lördagen den 22 september 11:30
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK C Klass Lördagen den 22 september 15:15

TOTALT: 116 SPELARE